Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 19:34
Castlevania od Netflix z 2 sezonem!
1219V

Castlevania od Netflix z 2 sezonem! Zobaczcie fragment pierwszej opowieści

Nie musieliśmy długo czekać na tak pozytywną wiadomość. Netflix właśnie zamówił drugi sezon Castlevanii, który zostanie wyemitowany na amerykańskiej platformie. Od dzisiaj widzowie mogą zapoznawać się z początkiem przygody.

Od kilkunastu godzin na platformie Netflix jest dostępny pierwszy sezon Castlevanii. Opowieść przygotowana zbiera pozytywne komentarze, więc włodarze stacji nie czekali długo z ogłoszeniem kontynuacji.

Netflix. Najlepsze seriale

Nie minęły 24-godziny, a Netflix już przygotowuje miejsce w ramówce dla drugiego sezonu Castlevanii. Firma potwierdziła złożenie zamówienia, więc wszyscy miłośnicy uniwersum mogą zacierać rączki.

Produkcją ponownie zajmą się Frederator Studios, a wśród producentów znajdziemy znaną trójkę: Adi Shankar, Kevin Kolde oraz Fred Seibert. Aktualnie nie wiadomo, czy Warren Ellis – twórca pierwotnej historii – zajmie się napisaniem kontynuacji.

Trudno oczywiście powiedzieć, kiedy odbędzie się premiera, ale możemy potwierdzić, że sezon będzie zawierał osiem odcinków. Wcześniej Shankar wspominał, że pierwszy sezon był tylko i wyłącznie testem zainteresowania – przy odpowiednich wynikach, o które jak widać nie było trudno, autorzy otrzymają większy budżet na przygotowanie kolejnych przygód.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że Adi Shankar w tym tygodniu zapowiedział nawiązanie współpracy z Ubisoftem. Producent zajmie się stworzeniem serialu w uniwersum Assassin’s Creed, a właśnie Castlevania ma prezentować poziom i jakość tego projektu.

Na zakończenie możecie spojrzeć na fragment pierwszego sezonu:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/castlevania-netflix-series-will-have-a-season-2/1100-6451519/

Tagi: castlevania Netflix serial