Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 14:23
Horizon: Zero Dawn z wielką łatką. Twórcy przygotowali New Game+ i poziom Ultra Hard!
1274V

Horizon: Zero Dawn z wielką łatką. Twórcy przygotowali New Game+ i poziom Ultra Hard!

Nie macie dość maszyn i Aloy? Szykujcie się na kolejne wyzwania. Guerrilla Games właśnie potwierdziło przygotowanie wielkiej łatki do Horizon: Zero Dawn. Aktualizacja usatysfakcjonuje graczy, którzy liczą na wyzwanie.

Horizon: Zero Dawn to nowa marka holenderskiego Guerrilla Games. Deweloperzy byli dotychczas znani głównie z serii Killzone, ale postapokaliptyczne IP zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i dziennikarzy z całego świata. Dzięki pozytywnym komentarzom, autorzy zapowiedzieli prace nad rozwojem uniwersum.  

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wild. Twórcy zdradzają szczegóły DLC - to będzie wielka przygoda

Już dzisiaj wszyscy zainteresowani pobiorą łatkę 1.30 do Horizon: Zero Dawn. Patch zajmuje się między innymi poprawkami związanymi z problemem progresji, a jednocześnie pozwoli graczom kontynuować zabawę.

Twórcy wysłuchali opinii fanów i przygotowali tryb New Game +. Zainteresowani otrzymają możliwość ponownego poznania przygody Aloy bez utraty nauczonych umiejętności, czy też zgromadzonych przedmiotów. Fani nie będą mogli przekroczyć 50 lvl, ale nadal za pokonanych przeciwników otrzymają punkty doświadczenia.

Studio pozwoli przed rozpoczęciem nowego wyzwania ręcznie dostosować poziom trudności – fani umierania mogą spróbować swoich sił na „Ultra Hard”. Wśród atrakcji autorzy zdecydowali się zwiększyć zmysły, czy też wpłynąć na zachowanie maszyn, a jednocześnie ograniczą regenerację zdrowia oraz inne, mniejsze ulepszenia. Należy przy tym zaznaczyć – hardcorowe wyzwanie to droga w jedną stronę i jeśli ustawicie Ultra Hard, to nie będziecie mogli powrócić do łatwiejszej rozgrywki.

Z New Game + do gry trafią dwa dodatkowe trofea i kolejne elementy do odblokowania, czy też zmiany wyglądu Focusa.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn new game + patch