SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 14:02
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wild. Twórcy zdradzają szczegóły DLC - to będzie wielka przygoda
1595V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wild. Twórcy zdradzają szczegóły DLC - to będzie wielka przygoda

Na E3 odbyła się prezentacja Horizon: Zero Dawn The Frozen Wild, czyli pierwszego fabularnego rozszerzenia do gry Guerrilla Games. Holendrzy zaprowadzą graczy do bardzo mroźnej krainy, gdzie nie zabraknie nowych aktywności.

Guerrilla Games stworzyło nową markę, która cieszy się w świecie wielką popularnością. Dzięki pozytywnym sygnałom od prasy oraz graczy mogliśmy się spodziewać, że deweloperzy nadal będą pracować w tym świecie i na dobry początek zapoznamy się z The Frozen Wild.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. There is a new cool trailer...

W Los Angeles nie zabrakło przedstawicieli Guerrilla Games, którzy chętnie wypowiadali się o nowej przygodzie. Hermen Hulst – dyrektor zarządzający – uważa rozszerzenie za „bardzo mięsiste”. W dodatku trafimy do zupełnie nowego terytorium, gdzie spotkamy nowe plemię. Wojownicy musieli musieli dostosować się do panujących warunków. Od dawna mieszkają na trudnym gruncie, ale radzą sobie z tą sytuacją.

Mapa zdaniem Hulsta ma „dobry rozmiar”, ale aktualnie nie mógł zdradzić szczegółów na ile godzin wystarczy przygotowana historia”

„Mapa ma dobry rozmiar. Nie mogę tak naprawdę zdradzić szczegółów dotyczących godzin i podobnych rzeczy, ale będzie mnóstwo aktywności do wykonania. Oczywiście zbadacie nową kulturę, pojawią się wyzwania, osady i zadania dla Aloy i znajdziecie nową broń – jest wiele nowych rzeczy.”

W trakcie wydarzeń zmierzmy się również z nowym maszynami i poznamy kilka istotnych dla opowieści postaci. Aktualnie twórcy nie potwierdzili daty premiery, jednak nowa historia zadebiutuje na rynku w 2017 roku.

Źródło: http://gamingbolt.com/horizon-zero-dawns-the-frozen-wild-dlc-will-feature-new-map-quests-weapons-and-more

Tagi: guerrilla games hermen hulst horizon: zero dawn horizon: zero dawn The frozen wild

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 07.11.2017
  • Pełna
Miesięcznik PSX Extreme