Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 13:56
Bloodborne otrzyma kolejną piękną i drogą figurkę
1868V

Bloodborne otrzyma kolejną piękną i drogą figurkę. Fani będą zachwyceni

Miłośnicy Bloodborne wciąż wyczekują na kontynuację krwawej opowieści. From Software nadal nie potwierdziło, nad jakimi projektami pracuje, ale swój produkt postanowiło zaprezentować japońskie Gecco. Autorzy ponownie prezentują piękną figurkę.

Bloodborne zadebiutowało w 2015 roku. From Software zaprezentowało zupełnie nową opowieść, w której głównym tematem była tytułowa krew. Gracze od tego czasu czekają na wielką kontynuację, która według plotek jest przygotowywana od kilku miesięcy.

Bloodborne doczeka się niesamowicie pięknej i drogiej figurki

Aktualnie nie są to oficjalne informacje, jednak Japończycy z Gecco nie zamierzają czekać na From Software. Twórcy ujawnili właśnie kolejną figurkę, która na pewno zaciekawi największych fanów Bloodborne.

Autorzy tym razem zajęli się stworzeniem Plain Doll, która mierzy 35 centymetrów i zostanie wydana pod koniec września lub na początku października. Zainteresowani muszą jednak przygotować 300 dolarów (+ wysyłka), czyli aktualnie około 1120 zł.

Mam jednak wrażenie, że projektanci nie będą narzekać na brak chętnych. Gecco specjalizuje się w tworzeniu fenomenalnych gadżetów z gier, które wciąż są rozchwytywane przez graczy oraz kolekcjonerów.

Do galerii wrzuciłem kilka ładnych zdjęć Plain Doll.

Tagi: Bloodborne figurka From Software