Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 21.05.2017 12:42
Bloodborne doczeka się niesamowicie pięknej i drogiej figurki
2135V

Bloodborne doczeka się niesamowicie pięknej i drogiej figurki

Słynące z produkcji zjawiskowych figurek, japońskie Prime 1, szykuje się do skoku na portfele wszystkich fanatyków Bloodborne. I to dosłownie, bo za swoje najnowsze dziecko woła sobie kupę kasy.

I nie dziwota, bowiem figurka przedstawiająca postać Huntera zdmuchuje przysłowiową czapkę z głowy. Spójrzcie tylko na fotki zamieszczone w galerii, przecież to dzieło sztuki. Chętnie postawiłbym sobie je w kącie pokoju, ku maksymalnej uciesze oczu, ale cena jest niestety zaporowa. Najdelikatniej to ujmując.

Twórca Ori and the Blind Forest niemal pewny tego, iż na E3 zobaczymy Bloodborne 2

Mierząca aż 32 cale (81,28 cm!) figurka Łowcy wyceniona została na 800 dolarów, co na starcie przekreśla ją z listy zakupów wielu graczy. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły cacko zaoferuje posiadaczom możliwość ozdobienia podstawy uliczną lampą lub też filarem. Ponadto w prawej ręce bohatera osadzić będzie można jedną z trzech startowych broni w Bloodborne (Saw Cleaver, Hunter Axe lub Threaded Cane). Premierę przewidziano na okres pomiędzy czerwcem a wrześniem przyszłego roku.

Nie wiem jak Wam, ale mi nie pozostaje nic innego, jak tylko ślinić się do fot udostępnionych przez producenta. Istne cudo, które wyrwałoby mi dziurę w portfelu jak strzał z dwururki. 

Info wygrzebał zakapior. Dzięki!

Tagi: bloodborne figurka From Software