Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 16:05
Nintendo Direct poświęcony Splatoon 2 zapowiedziany
343V

Nintendo Direct poświęcony Splatoon 2 zapowiedziany

Japońska korporacja jeszcze w tym tygodniu zamierza przygotować graczy na nadciągającą premierę Splatoon 2. Firma zapowiedziała nowy Nintendo Direct, który będzie poświęcony produkcji przepełnionej farbą.

Splatoon 2 to kolejna gorąca produkcja zmierzająca na Nintendo Switcha. Japończycy zdecydowali się rozbudować produkcję z Nintendo Wii U oferując znacznie większą zawartość i jednocześnie wykorzystując pełną moc nowej platformy.

Reklama Splatoon 2

Nintendo właśnie potwierdziło datę rozpoczęcia kolejnego Nintendo Directa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek (06.07.2017) i rozpocznie się o godzinie 16:00. Jest to dobry termin, który pozwoli uczestniczyć w imprezie wielu zainteresowanym.

Firma nadal kontynuuje swoją strategię – przed każdą wielką premierą odbywają się Nintendo Directy, które pokazują szerokiej publiczności gry. Na nadciągającym show nie zabraknie szczegółów oraz fragmentów rozgrywki ze Splatoon 2.

Możemy spodziewać się gameplayu z różnych trybów, prezentacji broni, czy też gadżetów. Już wcześniej firma pokazała Pro Controller upiększony motywem z gry, a pewnie Japończycy pracują również nad kolejnymi amiibo.

Pozycja zadebiutuje na Nintendo Switch już 21 czerwca.

Tagi: Nintendo nintendo direct nintendo Switch splatoon 2