Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 18:52
PlayStation Plus 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy
4251V

PlayStation Plus 15 miesięcy w cenie 12 miesięcy

Sony zdecydowało się na kolejną promocję. Gracze od dzisiaj mogą skorzystać z ciekawej oferty i zainteresowani kupując abonament na 12 miesięcy otrzymają dodatkowe 3 miesiące usługi. Propozycja powinna zainteresować wielu graczy.  

Sony ostatnio pozytywnie zaskakuje klientów. W ubiegłym miesiącu do oferty wskoczyło Life is Strange, a już jutro zainteresowani zapoznają się z między innymi Until Dawn. Jest to bez wątpienia świetny moment na wykupienie usługi.

PlayStation Plus lipiec 2017

Sony doskonale zdaje sobie sprawę, że w ostatnich dniach subskrybenci nie mogą narzekać, więc jest to również dobry moment na zachęcenie do propozycji nowych graczy. Firma przygotowała świetną ofertę.

Za 195 zł gracze otrzymują dostęp do PlayStation Plus na 15 miesięcy. Zazwyczaj w tej cenie możemy cieszyć się usługą przez rok, więc Japończycy serwują zainteresowanym dodatkowe 3 miesiące. Oferta jest dostępna od dzisiaj do 10 lipca i propozycja jest przygotowana wyłącznie dla graczy, którzy aktualnie nie są subskrybentami PlayStation Plus. Tutaj możecie dokonać zakupu.

Warto oczywiście pamiętać, że aktywowanie PlayStation Plus dzięki tej ofercie jednocześnie włączy automatyczne odnawianie – najlepiej wyłączyć tę opcję po włączeniu usługi. Tak prezentuje się pełna lista funkcji PlayStation Plus:  

Tryb online dla wielu graczy na PS4: Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi i innymi graczami w pełnych akcji rozgrywkach online dla wielu graczy na PS4.
Gry co miesiąc: Dostęp do 2 gier miesięcznie, co miesiąc, na PS4™, PS3™ i PS Vita.* To ponad 60 gier rocznie!*
Share Play: Zaproś znajomych z PSN, by dołączyli do Ciebie w Twoich ulubionych grach, nawet jeżeli sami ich nie mają.
Ekskluzywne zniżki Chcesz więcej, ale to nie oznacza, że musisz zapłacić więcej. PlayStation Plus przedstawia członkom wyjątkowe oferty na gry i dodatki dostępne w PlayStation Store.
Dysk internetowy: Twórz kopie zapasowe swoich gier, korzystając z 1 GB pamięci online na każdą konsolę. Dzięki temu niezależnie od tego, co się stanie, Twoje gry są bezpieczne.
Ekskluzywny dostęp: Użytkownicy PlayStation Plus nie muszą czekać w kolejce, by wypróbować najnowsze wersje demonstracyjne i oficjalne wersje próbne beta.

Tagi: playstation 4 playstation plus promocja sony