Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.07.2017 13:02
GTA V. Po 4 latach od premiery rozwiązano zagadkę z kosmitami!
8030V

GTA V. Po 4 latach od premiery rozwiązano zagadkę z kosmitami!

Ekipa Rockstar Games znana jest z tego, że wrzuca do swoich gier mnóstwo ciekawych sekretów, których rozwiązanie zajmuje graczom dosłownie lata. Teraz społeczność w końcu po 4 latach od premiery odkryła o co chodzi z całą sprawą UFO.

Jeśli śledzicie nieco ciekawostki z gier, to zapewne wiecie, iż społeczność GTA V od dawna trapi dziwna mapka przedstawiająca niezrozumiały schemat związany z kosmitami.

Kody do GTA V

Teraz ekipa The Chiliad Mystery Guru Team odkryła, że w grze znajduje się tajna misja polegająca na przewiezieniu jaj obcych z jednego miejsca do drugiego. W tym celu trzeba pojechać w wyznaczone miejsce, gdzie spotyka się rozbity statek i kosmitów broniących swoich jaj. Niestety, aby wywołać to zadanie, fani musieli zmusić GTA V Online do pokazania jej, za pomocą zmiany w jej kodzie źródłowym.

Oznacza to, że nadal nie wiemy jak odkryć ją "normalnie". Nie mniej jednak znalezisko jest szalenie ciekawe i pokazuje, że Rockstar ma naprawdę niezły łeb do chowania takich tajemnic. Ciekawe co jeszcze kryje w sobie Grand Theft Auto V.

Tagi: ciekawostka Grand Theft Auto V gta v Rockstar Games zagadka