Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2017 17:49
Rare: „Sea of Thieves to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy”
704V

Rare: „Sea of Thieves to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy”

Rare to wyjątkowo doświadczona ekipa, która od 1986 roku dostarcza na rynek ciekawe produkcje. Studio pracowało nad wielkimi markami, ale zdaniem dewelopera, nadciągające Sea of Thieves to ich najlepszy projekt.

Brytyjskie Rare w ostatnich latach zostało oddelegowane przez Microsoft do mniejszych tytułów. Autorzy rozwijali serię Viva Pinata oraz pracowali nad serią gier na Kinecta. Autorzy mają jednak ogromne doświadczenie i właśnie kunszt studia ma zostać zaprezentowany w Sea of Thieves.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Sea of Thieves zostało pierwszy raz pokazane na E3 2015. Twórcy zdecydowali się tym razem wrzucić graczy do ogromnego, otwartego świata, gdzie zainteresowani wcielą się w piratów i będą rabować, plądrować, kopać, walczyć i pić rum.

Tytuł otrzymał na tegorocznej konferencji w Los Angeles sporą prezentację, jednak premiera odbędzie się dopiero w 2018 roku. Będzie to jedna z pozycji, która zadebiutuje wyłącznie na Xboksa One i komputery osobiste w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

W sprawie pozycji wypowiedział się producent wykonawczy – Joe Neate – który nie ukrywa skali produkcji. Jego zdaniem Rare tworzy najlepszą grę w swojej historii:

„To najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.”

Twórca podkreślił, że bardzo wierzy w tę markę, bo produkcja oferuje ogromną świeżość. W trakcie rozgrywki otrzymamy mnóstwo opcji i na własną rękę będziemy kreować opowieści. Zespół jest pewny swego, więc możemy mieć nadzieję, że Sea of Thieves faktycznie zaoferuje oczekiwaną rewolucję.

Będzie to jedna z najważniejszych produkcji z katalogu Microsoftu, więc pod koniec roku możemy liczyć na mnóstwo pozytywnych informacji i materiałów z gry.   

Źródło: http://gamingbolt.com/sea-of-thieves-is-the-best-thing-we-have-ever-done-says-rare

Tagi: microsoft Rare sea of thieves