Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 12:11
Battlefront II. Gracze już otrzymują kody do testów. Rzut oka na skrzynie z łupami
1672V

Battlefront II. Gracze już otrzymują kody do testów. Rzut oka na skrzynie z łupami

Premiera Star Wars: Battlefront II ma się odbyć w listopadzie. Wygląda jednak na to, że by przetestować wczesną wersję gameplayu z nowej strzelaniny nie trzeba będzie czekać długo.

Wielu graczy zgłasza na forach NeoGAF i Reddit, że otrzymało już maile od EA zawierające kody umożliwiające rozpoczęcie testowania Battlefront II w wersji alfa na PC. Nie wiadomo jeszcze kiedy takie testy zostaną uruchomione.

Star Wars: Battlefront II w Encyklopedii PPE.pl

Taka sytuacja może zaskakiwać, bo DICE nawet nie zająknęło się wcześniej na temat terminu premiery wstępnych testów Battlefront II. Mat Everett, menedżer społeczności Battlefront II, napisał jakiś czas temu na oficjalnym forum, że testy gry będą przeprowadzane na PC, XOne i PS4. Wpis został jednak usunięty po chwili pracownik EA napisał później, że testy mogą nie być jednak dostępne na wszystkich platformach.

W Star Wars: Battlefront II pojawią się "loot crate'y", czyli skrzynki z łupami znane z innych sieciowych strzelanin. Znajdziemy w nich Star Cars, materiały rzemieślnicze i walutę do wykorzystania w grze. YouTuber BattlefrontUpdates dorwał się do pierwszych informacji i materiału wideo dotyczącego tego tematu. Filmik możecie odpalić poniżej. Warto też rzucić okiem na to jaki wpływ na rozgrywkę mają nowe "gwiezdne karty".

Tagi: battlefront DICE ea Star Wars