SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2017 18:00
Tom Clancy's The Division w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store
899V

Tom Clancy's The Division w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Japońska korporacja przedstawiła tytuł, który wylądował w najnowszej Ofercie Tygodnia. Propozycją powinni zainteresować się miłośnicy wielkich, otwartych światów, którzy wciąż nie mieli okazji zapoznać się z Tom Clancy's The Division.

Ubisoft zaprosił do swojej nowej przygody graczy z całego świata dokładnie 8 marca 2016 roku. Tytuł na początku nie prezentował wyjątkowej zawartości, ale dzięki licznym aktualizacjom, autorzy zadbali o kilka ciekawych i angażujących graczy wydarzeń.

PlayStation Plus na lipiec 2017!

Sony zdecydowało się wrzucić Tom Clancy's The Division do najnowszej Oferty Tygodnia i gracze mogą nabyć produkcję w dwóch wersjach – standardowej oraz złotej:

Z własnego doświadczenia wiem, że w tym wypadku zdecydowanie lepiej zainwestować w droższy zestaw, ponieważ w „złotku” znajdują się trzy duże rozszerzenia: Podziemia, Przetrwanie oraz Ostatni Bastion. Autorzy przygotowali również serię mniejszych DLC – między innymi nowe bronie, stroje dla bohaterów – które trafiły za darmo do posiadaczy tej wersji.

Trzeba oczywiście mieć świadomość, że 145 zł to sporo jak na ponad roczną pozycję, bo bez najmniejszego problemu w tej cenie wyrwiecie mocne, tegoroczne hity. Jeśli jednak nadal nie mieliście okazji zapoznać się z IP Ubisoftu, to możecie przynajmniej wypróbować standardowe wydanie.  

Źródło: PlayStation Store

Tagi: oferta tygodnia promocja Sony the division tom clancy's the division Ubisoft