Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 13:51
Ghost Recon: Wildlands. Przerwa w działaniu serwerów, nowy tryb zabawy i aktualizacja
617V

Ghost Recon: Wildlands. Przerwa w działaniu serwerów, nowy tryb zabawy i aktualizacja

Ghost Recon: Wildlands dorobiło się niedawno nowego DLC pt. "Fallen Ghosts". Tym razem Ubisoft przygotował dla nas ważną aktualizację strzelaniny.

Patch zajmujący ok. 7,4 GB na PC i 8,8 GB na konsolach zostanie udostępniony w Ghost Recon: Wildlands jeszcze dzisiaj, po zakończeniu przeprowadzanych aktualnie prac konserwacyjnych na serwerach (co powinno już dobiegać końca).

Ghost Recon: Wildlands w Encyklopedii PPE.pl

Na jakie atrakcje możemy tym razem liczyć? Przede wszystkim na nowy moduł rozgrywki, zatytułowany "Tier 1". W tym trybie gracze mogą przekraczać 30 poziom i "cieszyć się grą ze zwiększonym stopniem trudności i z nowymi nagrodami".

Oprócz tych zmian Ubisoft poprawił interfejs użytkownika (powód wykrycia postaci pojawia się teraz na minimapce). Deweloperzy wyeliminowali też szereg błędów związanych z używaniem lornetki, strzelaniem do pojazdów z dużych dystansów i złego rejestrowania tłumika dla pistoletu Whisper. Autorzy poprawili również efekty dźwiękowe związane z pistoletem M9 oraz błąd przy strzelaniu z dalszej odległości z kuszy w Fallen Ghosts (postać nie będzie już łatwo wykrywana przez NPC-ów w takich sytuacjach).


Źródło: http://forums.ubi.com/showthread.php/1695618-Title-Update-5-Patch-Notes

Tagi: ghost recon ghost recon: wildlands pc ps4 Ubisoft xone