Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2017 10:12
Micro Machines World Series. Tymi resorakami pościgamy się już w piątek
493V

Micro Machines World Series. Tymi resorakami pościgamy się już w piątek

Codemasters przypomniało sobie o kultowej serii Micro Machines, dzięki czemu niedługo znów porozbijamy się "resorakami" na wymyślnych trasach.

Micro Machines World Series ma trafić na rynek już w piątek. Codemasters robi wszystko, byśmy nie zapomnieli o tym fakcie. Tym razem wydawca opublikował nowy zwiastun, w którym mamy poznać "naszych bohaterów". Dokładnie chodzi o 12 pojazdów, którymi pośmigamy, takich jak Lt. Shields, Hank N. Stein, H.I.S.S. Tank, Mobat, Viktoriya Tennikost, Agent Atom, Dr. Mel Practice, Captain Smallbeard, Jack Hammer, Chief A. Blaze, Yu Saiko oraz El Incendio.

W Micro Machines World Series pobawić się będzie mogło wspólnie nawet 12 graczy online. Nie zapomniano też o rozgrywce lokalnej, jak za starych, dobrych czasów. 4 osoby będą mogły ścigać się usadowione na jednej kanapie, obserwując akcję w trybie splistcreen.

Warto też przypomnieć, że na naszym rynku tytuł dystrybuuje Techland. Firma zapewnia nam pre-ordery ze zdalnie sterowanymi samochodzikami w pakiecie.

Oprócz najnowszego trailera warto też rzucić okiem na opublikowany kilka dni temu zwiastun premierowy.Tagi: Codemasters Micro Machines trailer

Nie przegap