Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2017 07:41
Star Wars: Han Solo z kolejnym problemem. Alden Ehrenreich nie radzi sobie z główną rolą
3685V

Star Wars: Han Solo z kolejnym problemem. Alden Ehrenreich nie radzi sobie z główną rolą

Źle się dzieje na filmowym planie Star Wars: Han Solo. Perturbacje związane ze zwolnionymi reżyserami opowieści to nie jedyne problemy, z którymi zmaga się Lucasfilm.

Jak podaje The Hollywood Reporter Ron Howard (autor "Apollo 13", "Kod da Vinci" i "Wyścig") został nowym reżyserem filmu z Hanem Solo w roli głównej. Zdjęcia zostaną wznowione 10 lipca.

Star Wars: Han Solo. Lucasfilm zwolniło reżyserów filmu

Niestety można podejrzewać, że zmiana reżysera w połowie trwania zdjęć nie odbije się dobrze na jakości tworzonego obrazu. Szczególnie, że Alden Ehrenreich, odgrywający rolę Hana Solo, nie radzi sobie na planie filmowym. Wg informacji, do których dotarł The Hollywood Reporter doszło nawet do tego, że zatrudniono dla Ehrenreicha "instruktora sztuki aktorskiej" już w trakcie trwania zdjęć, co jest wg serwisów związanych z filmem bardzo rzadkim przypadkiem.

Wejście w buty znakomitego Harrisona Forda nie jest proste. Ehrenreich pokonał w trakcie castingu ok. 2500 innych aktorów zabiegających o tę rolę, ale okazuje się, że nie potrafi do końca udźwignąć jej ciężaru.

Wydaje się, że Lucasfilm zależy na wysokiej jakości Star Wars: Han Solo, ale po zwolnieniu reżyserów i informacjach o producentach rozczarowanych aktorstwem Ehrenreicha pojawiają się duże wątpliwości czy film zadowoli fanów klasycznych odsłon serii. W tym momencie przydałby się chociaż kilkusekundowy teaser z przygotowywanych materiałów, który uspokoiłby fanów gwiezdnej sagi.

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-han-solo-movie-firing-new-details-behind-phil-lord-chris-miller-exit-1016619

Tagi: Film Gwiezdne Wojny han solo film humor Star Wars