SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2017 17:24
Bohater Pillars of Eternity
1222V

Pillars of Eternity na PlayStation 4. Gameplay pokazuje wielkiego RPG-a na konsolach

Paradox Interactive potwierdził wprowadzenie Pillars of Eternity na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera produkcji odbędzie się już wkrótce, więc autorzy bez najmniejszego problemu mogą zaprezentować czystą rozgrywkę z konsolowego wydania.

Pillars of Eternity to dla wielu jeden z ciekawszych RPG-ów ostatnich lat. Nie wszyscy rozkochali się w propozycji Obsidian Entertainment, ale gra zgarnęła sporo pozytywnych opinii i miłośnicy gatunku preferujący rozgrywkę na konsolach, mogą szykować się na tę opowieść.

Zwiastun i data premiery Pillars of Eternity - Complete Edition

Jeszcze kilka lat temu moglibyśmy wyłącznie pomarzyć o takich „rasowym RPG-u” na konsolach, ale na szczęście autorzy teraz bardzo chętnie przenoszą swoje, nawet te najbardziej hermetyczne, dzieła również na sprzęty Sony oraz Microsoftu.

Przed Wami niespełna 14-minutowy materiał, który pokazuje, że rozgrywka w Pillars of Eternity – Complete Edition nie wygląda źle. Sporym plusem propozycji jest na pewno pauza, dzięki której możemy opanować sytuacje na ekranie nawet w tych najtrudniejszych momentach. Po zatrzymaniu czasu gracz może nawet na kontrolerze wybrać odpowiedni czar, czy też zaatakować innego oponenta.

Studio zdecydowało się oprzeć rozgrywkę na znanych i cenionych kołach wyboru – ta mechanika sprawdziła się już w wielu grach, więc możemy mieć pewność, że również i tutaj nikt nie będzie narzekał.

Dla przypomnienia Pillars of Eternity – Complete Edition będzie zawierać:

  • Nagradzane dialogi, historia oraz oprawa artystyczna gry Pillars of Eternity wraz z dodatkowymi obszarami i treścią rozszerzenia Biała Marchia: Część I i II.
  • Niezliczone opcje tworzenia postaci, począwszy od ras i klas, po historię postaci, która determinuje Twoją osobistą historię.
  • Epicki świat wypełniony intrygującymi postaciami i towarzyszami, rozmaite frakcje oraz pięknie przedstawione lokacje do przemierzenia.
  • Wszystkie najważniejsze aktualizacje z oryginalnej wersji PC, w tym podwyższony limit poziomów, rozszerzone opcje SI drużyny oraz nowe poziomy trudności.
  • Nowy interfejs użytkownika i sterowanie zaprojektowane od podstaw, umożliwiające grę w Pillars of Eternity jak nigdy dotąd.

Materiał: Pillars of Eternity: Complete Edition PS4 Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: