SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2017 15:20
Pillars of Eternity - Complete Edition. Zwiastun potwierdza wydanie na PlayStation 4 i Xbox One
999V

Pillars of Eternity - Complete Edition. Zwiastun, data premiery i zawartość wersji na konsole

Panie i Panowie na to czekaliśmy. Paradox Interactive właśnie zaprezentował wszystkie szczegóły oraz zwiastun Pillars of Eternity w wersji na konsole. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One już wkrótce.

Pillars of Eternity to dla wielu jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku cRPG ostatnich lat. Za grę odpowiada Obsidian Entertainment, a deweloperzy otrzymali pieniądze na przygotowanie tytułu dzięki akcji na Kickstarterze. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89%.

Pillars of Eternity 2: Deadfire. Gra ufundowana w mniej niż 24 godziny!

Długo musieliśmy czekać na oficjalną wiadomość o wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One, ale dzisiaj mamy dla Was wszystkie konkrety. Pillars of Eternity - Complete Edition wskoczy na konsole 29 sierpnia i będzie to kompletne wydanie zawierające:

Pillars of Eternity: Complete Edition to nie tylko kompletny pakiet. Paradox Arctic gruntownie zmodernizował grę w wersji na konsole, aby umożliwić sterowanie za pomocą kontrolera, oraz przeprojektował interfejs użytkownika z myślą o telewizorze. Gracze będą mogli wygodnie rozsiąść się na kanapie i z łatwością poruszać się po ekranie tworzenia postaci, prowadzić walkę w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą oraz zarządzać drużyną korzystając menu i elementów sterowania dostosowanych do telewizorów.

Pillars of Eternity: Complete Edition to:

• Nagradzane dialogi, historia oraz oprawa artystyczna gry Pillars of Eternity wraz z dodatkowymi obszarami i treścią rozszerzenia Biała Marchia: Część I i II.
• Niezliczone opcje tworzenia postaci, począwszy od ras i klas, po historię postaci, która determinuje Twoją osobistą historię.
• Epicki świat wypełniony intrygującymi postaciami i towarzyszami, rozmaite frakcje oraz pięknie przedstawione lokacje do przemierzenia.
• Wszystkie najważniejsze aktualizacje z oryginalnej wersji PC, w tym podwyższony limit poziomów, rozszerzone opcje SI drużyny oraz nowe poziomy trudności.
• Nowy interfejs użytkownika i sterowanie zaprojektowane od podstaw, umożliwiające grę w Pillars of Eternity jak nigdy dotąd.

W tym wypadku gracze otrzymają podstawkę z dwoma dodatkami, więc miłośnicy gatunku mogą szykować się na trzy opowieści, które wyrwą z ich życia minimum 55 godzin. Na deser zobaczcie zwiastun!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: pc pillars of eternity playstation 4 xbox one