SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2017 13:31
Observer
1038V

Observer zostanie wydany przez Techland. W grze zobaczymy Arkadiusza Jakubika

Techland postanowił ponownie zaopiekować się kolejną polską grą. Wydawca potwierdził wydanie na naszym rynku Observer i produkcja zostanie zlokalizowana. Jednym z aktorów, który pojawi się w tytule będzie Arkadiusz Jakubik.

Observer to nadciągający horror rodzimego Bloober Team. Twórcy  po dobrze przyjętym Layers of Fear ponownie przestraszą graczy, ale tym razem historia została umiejscowiona w cyberpunkowym świecie. Głównym bohaterem przygody został detektyw ze specjalnej jednostki, której przedstawiciele potrafią hakować ludzkie umysły.

Observer. Polski horror twórców Layers of Fear straszył na E3 2017

Produkcję na rodzimy rynek wprowadzi Techland i firma na starcie zapowiedziała pełną lokalizację. W grze zobaczymy między innymi Arkadiusza Jakubika, którego możecie kojarzyć z następujących filmów: „Wołyń”, „Jestem mordercą”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że aktor nigdy nie miał przyjemności pracować nad podobnym projektem i chociaż ma spory dorobek na planach najróżniejszych filmów, to Observer będzie jego debiutem w grze.

"Szok, totalny szok. Wkroczyłem do świata, który do tej pory był dla mnie światem niedostępnym. Tu jest wszystko zupełnie inne od tego, co do tej pory widziałem”

Te słowa padają w materiale, który powinien zainteresować wielu czytelników, bo Jakubik przedstawia swoje odczucia związane z nową rolą oraz opowiada o różnicach względem wcześniejszych projektów.

Jakubik wcieli się w Janusa, czyli pierwszą postać, którą pozna gracz w historii. Jest to dozorca kamienicy, a zarazem weteran Wielkiej Wojny. Facet nie miał w swoim życiu za dużo szczęścia, bo choć na wojnie zgarnął wiele oznaczeń, to jednak teraz jest schorowany, ma sporo problemów, a od państwa nie otrzymuje pomocy.

Materiał: Arkadiusz Jakubik w grze Observer, najnowszej produkcji polskiego Bloober Team

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bloober Team lokalizacja Observer Techland