SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2017 13:55
„Najlepsze gry na Xbox One X w 4K” i „Najpotężniejsza konsola do gier w 4K” - Microsoft podsumowuje E3 2017
1984V

„Najlepsze gry na Xbox One X w 4K” i „Najpotężniejsza konsola do gier w 4K” - Microsoft podsumowuje E3 2017

Amerykańska korporacja opublikowała świetne materiały podsumowujące E3 2017. Firma chwali się rozgrywką w jakości 4K na Xboksie One X i na Windows 10. Zwiastuny przedstawia nadciągające produkcje.

Konferencja Microsoftu na E3 2017 rozpoczęła się od mocnej bomby. Firma zaprezentowała Xboksa One X, a następnie zobaczyliśmy zestaw gier, które będą działać lepiej na sprzęcie Amerykanów. Wśród tytułów można wyróżnić między innymi Metro Exodus.

Spora promocja na Xbox Live. Gry na Xbox One i Xbox 360

Microsoft przygotował w zasadzie cztery materiały: „Najlepsze gry na Xbox One X w 4K”, „Najlepsze gry na Windows 10 w 4K”, „Xbox One X. Najpotężniejsza konsola do gier w 4K” oraz „ID@Xbox na E3 2017”.

W sumie każdy film warto zobaczyć, bo to po prostu dobrze sklejone podsumowania wydarzeń. Na nowym sprzęcie Amerykanów zadebiutuje sporo mocnego mięska, które będziemy mogli odpalić w rozdzielczości 4K. Microsoft ponownie potwierdza przygotowanie „najpotężniejszej konsoli”, która pozwoli na rozgrywkę w oczekiwanej przez graczy jakości.

Amerykanie podkreślają, że na Xbox One X zagramy w 4K w między innymi: Śródziemie: Cień Wojny, Forza Motorsport 7, Crackdown 3, Assassin’s Creed: Origins, State of Decay 2, Metro Exodus, Anthem, Killing Floor 2, Need for Speed: Payback, Sea of Thieves, Madden 18, Minecraft, Gears of War 4, Forza Horizon 3, The Surge, World of Tanks, Hitman, Outlast II, czy też Rocket League.

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 2017 Microsoft trailer xbox one x zwiastun