SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 15:56
Spider-Man Homecoming VR Experience  na PlayStation VR. Spider-Man od Insomniac Games na początku roku
1353V

Spider-Man Homecoming VR Experience na PlayStation VR. Spider-Man od Insomniac Games na początku roku

PlayStation VR potrzebuje wielu dobrych gier, ale firmy coraz to częściej przygotowują również na urządzenie pewne eksperymenty, które mają zachęcić do przykładowo filmu. Tak jest właśnie z najnowszym Spider-Manem, który wkrótce trafi do kin.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje w polskich kinach 14 lipca. Sony postanowiło zachęcić do opowieści projektem z podtytułem „VR Experience”.

Spider-Man będzie znacznie większy od Sunset Overdive. Konkretne szczegóły o grze

Tom Holland, aktor wcielający się w Petera Parkera, postanowił zaprezentować Spider-Man Homecoming VR Experience. Jest to w sumie przyjemna ciekawostka, dzięki której posiadacze PlayStation VR założą strój Człowieka-Pająka.

W nowej opowieści Spider-Man otrzyma ciuszki od Tony’ego Starka i dzięki „doświadczeniu wirtualnej rzeczywistości” posiadacze PlayStation VR będą mogli sprawdzić sprzęt. Jest to oczywiście tylko i wyłącznie mały projekt, dzięki któremu między innymi postrzelamy siecią.  Spider-Man: Homecoming na PlayStation VR będzie dostępne od 30 czerwca.

Jednocześnie Insomniac Games potwierdziło „wstępne okno” wydawnicze dla swojej nowej produkcji. Spider-Man na PlayStation 4 zadebiutuje „na początku 2018 roku”, więc możemy oczekiwać, że to właśnie ten tytuł będzie jedną z najważniejszych premier Sony w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Musimy jednak pamiętać, że God of War ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2018 roku (marzec?), więc Spider-Man może zostać ulokowany w Q2, czyli w terminie od kwietnia do czerwca…

Materiał: Spider-Man Homecoming VR Experience Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation vr sony spider-man spider-man: homecoming

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Spider-Man (tytuł roboczy)
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 12 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme