Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 15:19
Final Fantasy XV: Episode Prompto. Zwiastun przybliża kolejną opowieść i zdradza za wiele
565V

Final Fantasy XV: Episode Prompto. Zwiastun przybliża kolejną opowieść i zdradza za wiele

Square Enix właśnie pochwaliło się zwiastunem przygotowującym graczy do Final Fantasy XV: Episode Prompto. Japończycy przygotowali kolejny odcinek, który tym razem zaserwuje zainteresowanym sporo informacji o Prompto Argentum.

Square Enix w przypadku Final Fantasy XV zdecydowało się na rozszerzenia przedstawiające dodatkowe informacje o współtowarzyszach głównego bohatera. W drugim „odcinku” poznamy bliżej Prompto.

Final Fantasy XV: Episode Prompto gameplay

W trakcie E3 Japończycy pokazali zainteresowanym fragment rozgrywki. Zax śmiał się z tego materiału, ponieważ Prompto wygląda na filmie niczym Snake z Metal Gear. Jak się jednak okazuje, to tylko mały fragment przygody, w której mamy poznać sporo ważnych informacji dotyczących protagonisty

Po zapoznaniu się z materiałem mam wrażenie, że Square Enix pokazało o dwie sceny za dużo, ale może dzięki temu niektórzy zainteresują się propozycją? Ja jednak chciałbym niektóre ze scen zobaczyć dopiero przy okazji rozgrywki.

Mimo wszystko wierni fani FFXV powinni czekać. Premiera Final Fantasy XV: Episode Prompto odbędzie się 27 czerwca, więc już w przyszłym tygodniu otrzymamy pierwsze wrażenia dotyczące przygotowanej historii.

Materiał: Final Fantasy XV: Episode Prompto Trailer 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dlc dodatek final fantasy xv: episode prompto Square Enix zwiastun