SKLEP
Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 18.06.2017 12:02
Star Wars: Battlefront 2 najpopularniejszą grą E3 2017 na YouTube
668V

Star Wars: Battlefront 2 najpopularniejszą grą E3 2017 na YouTube

YouTube postanowił podzielić się z nami statystykami oglądalności z tegorocznych targów E3. Wedle upublicznionych danych, największym zainteresowaniem cieszyło się Star Wars: Battlefront II. I nie dziwota, bo nowa gra DICE zapowiada się przepysznie.

Przynajmniej z perspektywy gościa, który na dźwięk krzyżujących się mieczy świetlnych dostaje palpitacji serca. No, ale dość już o mnie i milionach fanów Gwiezdnej Sagi na świecie. 

E3 2017. Świetny materiał wyśmiewa absurdy tegorocznych targów

Poniżej znajdziecie statystyki YouTube Trends z okresu między 9 a 14 czerwca, które niejako dają nam pogląd na popularność poszczególnych tytułów zaprezentowanych na tegorocznym E3. Warto zaznaczyć, że nie chodzi tu wyłącznie o oficjalne materiały od wydawców, ale też fanowskie montaże i gameplaye udostępnione przez growe media.

Jak widać na załączonym obrazku, rozpiskę zdominowało EA, okupując aż 4 pozycje na 10 najchętniej oglądanych gier na YouTube podczas E3 2017. Star Wars: Battlefront II zgarnęło pierwsze miejsce, ale na liście nie zabrakło ani FIFA 18, ani Need for Speed Payback. Marki Elektroników to wciąż nie w kij dmuchał.

Tagi: DICE e3 2017 electronic arts star wars: battlefront ii youtube