SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2017 13:31
Games with Gold czerwiec 2017 z wielką zmianą w Polsce! Nie dostaniemy Dragon Age: Początek
4726V

Games with Gold czerwiec 2017 z wielką zmianą w Polsce! Nie dostaniemy Dragon Age: Początek

Jedną z ciekawszych gier dostępnych w Games with Gold na czerwiec był bez wątpienia Dragon Age: Początek. Tytuł nie będzie jednak dostępny w dwóch krajach – Polsce oraz Japonii. Poznaliśmy grę, która zastępuje wielką pozycję BioWare. [Aktualizacja#1]

Games with Gold na czerwiec jest przepełniony mocnymi tytułami, jednak wielu graczy mogło zainteresować się Dragon Age: Początek. Niektórzy sympatycy RPG uważają tę odsłonę za najlepszą, bo BioWare zadbało o konkretną fabułę i potrafiło ubrać całość w przystępną walkę.

Games with Gold czerwiec 2017

Jak się okazuje Polacy oraz Japończycy nie otrzymają tego tytułu. Problemem jest podobno sprawa licencji i z tego powodu zagramy w… BattleBlock Theater.

Produkcja to gra studia The Behemoth (autorzy m.in. Castle Crashers), która zadebiutowała na Xboksie 360 w 2013 roku. Jest to zręcznościówka, której założenia zobaczycie na poniższym zwiastunie. W swoim czasie wersja na konsole Amerykanów zgarnęła oceny na poziomie 85%. Autorzy po kilku miesiącach przygotowali również wersję na komputery osobiste.

Jest to dość zaskakująca sytuacja, bo wcześniej Microsoft potwierdził, że Dragon Age będzie również dostępne w Polsce. Bardzo możliwe, że dopiero po próbie wrzucenia gry do usługi pojawił się problem, przez który została dokonana zmiana.

Materiał: BattleBlock Theater - Launch Trailer

[Aktualizacja #1]

  • Jak podaje Gomlin (dzięki!) w japońskim Games with Gold zamiast Watch Dogs jest Zoo Tycoon, które możemy bez problemu dodać do swojej biblioteki. Wystarczy na kilka minut zmienić region w ustawieniach konsoli.

Tagi: games with gold microsoft xbox 360 xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme