SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2017 17:38
Agony straszyło na E3. Polski horror przeraża na nowym gameplayu
878V

Agony straszyło na E3. Polski horror przeraża na nowym gameplayu

W Los Angeles nie zabrakło Polaków, którzy prezentowali dziennikarzom z całego świata swoje perełki. Jednym z takich tytułów bez wątpienia jest Agony, a najnowszy fragment rozgrywki od Madmind Studio po prostu przeraża. Twórcy poszaleli.

Agony to survival horror przygotowany przez rodzime Madmind Studio. Twórcy zebrali gotówkę na stworzenie gry dzięki zbiórce crowdfundingowej i od wielu miesięcy rozwijają swoją wizję piekła. Tytuł ma jeszcze w tym roku zadebiutować na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

E3 2017 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Przed Wami 12 minut czystej rozgrywki z Agony – jest to zapis wersji demonstracyjnej, którą autorzy prezentowali redakcjom na E3. Fani mocnego mięcha mogą szykować się na konkretnie przerażającą opowieść, bo w grze często spotkamy demony, o których nawet nie śniliśmy.

Jest to fragment prezentujący prawdopodobnie jeden z początkowych etapów, ponieważ bohater jeszcze nie korzysta z piekielnych mocy, które oglądaliśmy na późniejszych materiałach. W trakcie rozgrywki zobaczycie przechadzkę po piekielnym lesie, w którym nie brakuje obrzydliwych stworów…

Osoby odpowiedzialne za kreacje „przyjemniaczków” mają naprawdę świetną wyobraźnię. Warto pamiętać, że w Agony wcielimy się w jedną z „zabłąkanych dusz” i naszym zadaniem będzie wydostanie się z samego piekła.  

Materiał: Agony: Official Floating Forest gameplay

Tagi: agony e3 2017 gameplay madmind

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Agony
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 18 strach przemoc
Miesięcznik PSX Extreme