Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2017 15:28
Hunt: Showdown. Gameplay pokazuje nową grę twórców Crysisa
2277V

Hunt: Showdown. Gameplay pokazuje nową grę twórców Crysisa - będzie oczekiwany hit?

Crytek potrzebuje wielkiego hitu. W ubiegłym roku firma przeszła spore zmiany, przez które większość zespołów została zamknięta. Twórcy bardzo potrzebują sukcesu, którym ma okazać się Hunt: Showdown. Zobaczcie gameplay z nowego IP.

Jeszcze kilka lat temu Crytek przygotowywał Hunt: Horrors of the Gilded Age, ale gra nie spełniła oczekiwań szefów studia, więc zdecydowano się przekształcić projekt. Właśnie na bazie tej produkcji powstało Hunt: Showdown, które było prezentowane na targach w Los Angeles.

Crytek zamyka 5 oddziałów! Ogromne zmiany w znanym studiu

Hunt: Showdown to „mroczna strzelanina PvPvE”, w której maksymalnie cztery zespoły składające się z dwóch graczy biega po mapach, wykonuje zadania, walczy ze sobą i jednocześnie musi reagować na biegające stwory.

Powyższy akapit przedstawia główne założenia tytułu i autorzy faktycznie mają pomysł na tę propozycję. W Hunt: Showdown będziemy wykonywać trudne zadania, ubijać kolejne demony, czasami ochraniać truchło wcześniej pokonanego bossa przed kolejnymi hordami przeciwników, a jednocześnie musimy zwracać uwagę na rywali, którzy również chcą wykonać zadania.

Gra będzie wymagająca, przepełniona krwią, przerażającymi widokami, a w dodatku studio zdecydowało się na permanentną śmierć – kula kończy całą zabawę, więc gracze podczas każdej rozgrywki muszą zwracać uwagę na każdego oponenta.

Pierwszy gameplay prezentowany na E3 wygląda dobrze, bo z łatwością można dostrzec spójną koncepcję projektu, który choć czerpie garściami z ostatnich dużych gier (PlayGround BattleGround + DayZ + Evolve?), to jednak może w ostateczności odnieść sukces.

Mam nadzieję, że przed premierą Crytek zdecyduje się na betę.

Materiał: Hunt: Showdown Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crytek e3 2017 gameplay Hunt: Showdown