Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2017 18:58
Days Gone mroczniejsze i z dynamiczną pogodą. Twórcy ponownie chwalą się walką z bestiami
1344V

Days Gone mroczniejsze i ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Twórcy ponownie chwalą się tytułem

Jednym z najważniejszych tytułów prezentowanych przez Sony na tegorocznym E3 było Days Gone. Gra Sony Bend zapowiada się na świetną przygodę, w której nie zabraknie przerażających scen. Twórcy chwalą się dynamiczną pogodą.

Sony Bend ponownie przyjechało na E3 z fragmentem Days Gone. W ubiegłym roku zobaczyliśmy szybki zwiastun z fragmentami rozgrywki, a w tym tygodniu deweloperzy chwalili się czystym gameplayem.

Days Gone. Gameplay i screeny z PS4 Pro!

Twórcy zaimplementowali do pozycji dynamiczne warunki pogodowe, które mają w istotny sposób wpływać na zmagania. Przykładowo podczas śniegu będziemy mieć problem z szybką ucieczką z miejsca zdarzenia, a w dodatku przeciwnicy będą mogli nas wyśledzić dzięki śladom. W pozycji pojawi się również mocna mgła, która bardzo zmniejszy naszą widoczność.  

W grze bez problemu „pobrudzimy sobie rączki” i właśnie krwawe podejście do walki o przetrwanie wygląda w tym wypadku bardzo dobrze. Z łatwością potrafię wyobrazić sobie kolejne finishery przygotowane przez deweloperów.

Jedynym problemem w przypadku Days Gone jest wciąż brak premiery. Bardzo liczyłem na potwierdzenie ostatnich plotek, według których gra zadebiutuje już wkrótce, ale jak widać Sony Bend potrzebuje znacznie więcej czasu na zakończenie prac.

Gofer_- dzięki za podesłanie odnośnika!


Tagi: Days Gone e3 2017 gameplay Sony Bend