Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2017 23:12
Patapon Remastered. Piękne screeny prezentują grę w 4K
1213V

Patapon Remastered. Piękne screeny prezentują grę w 4K

Patapony były jedną z najlepszych i najciekawszych gier jakie zadebiutowały na PSP, co stawiało je tuż obok LocoRoco w rzędzie bardzo kreatywnych i świetnych tytułów przenośnych.

Teraz seria powraca na PlayStation 4 w formie zremasterowanej pierwszej odsłony, którą to panie i panowie z Japan Studio wzięli na warsztat i odpicowali do dzisiejszych standardów.

Patapon Remastered w Encyklopedii PPE.pl

Sony planując kalendarz wydawniczy swoich kotlecików zadbało o to, aby wszystkie z zapowiedzianych podczas PlayStation Experience produkcji, wyszły w podobnym czasie lecz w takim odstępie, aby nie zabierały sobie widowni. Najpierw dostaliśmy Parappe, następnie LocoRoco, a teraz nadchodzą do nas wojownicze Patapony.

Tytuł doczekał się jedynie odświeżenia graficznego, a konkretniej rzecz ujmując podbicie tekstur do 4K, więc jeśli liczyliście na jakieś nowości, możecie śmiało przestać się łudzić. Mimo wszystko wciąż warto będzie zakupić to małe dzieło sztuki, ponieważ drugiej takiej serii, na pewno nie znajdziecie! Pon-Pon-Pata-Pon! Pata-Pata-Pata-Pon! Premiera już w tym miesiącu.

 

Tagi: Japan Studio patapon remastered remaster screeny Sony Interactive Entertainment