SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2017 20:49
Xenoblade Chronicles 2 błyszczy. Nintendo prezentuje wielkiego RPG-a
1119V

Xenoblade Chronicles 2 błyszczy. Screeny, wideo i data premiery!

Japończycy nie zapomnieli o wielkiej pozycji Monolith Soft. Twórcy przygotowali nawet specjalny materiał, który został zaprezentowany podczas wydarzenia Nintendo. Szykuje się jedna z najważniejszych premier z katalogu Nintendo Switcha.

W styczniu Nintendo potwierdziło Xenoblade Chronicles 2. Tytuł zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha i jest przygotowywany przez główny zespół Monolith Soft. Nad grą pracują między innymi: Tetsuya Takahashi (ojciec serii Xeno, teraz dyrektor wykonawczy), Masatsugu Saito (twórca bohaterów), czy też Yasunori Mitsuda (kompozytor Xenoblade Chronicles).

E3 2017 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Zainteresowani w Xenoblade Chronicles 2 ponownie trafią do ogromnego, otwartego świata, który będą zwiedzać, walczyć z napotkanymi przeciwnikami, brać udział w różnych aktywnościach, czy też rozwiążemy zagadki logiczne.

Na przygotowanym materiale zobaczyliśmy krótki wstęp prezentujący historię, a nawet mogliśmy spojrzeć na małe fragmenty rozgrywki. Tytuł na nowym sprzęcie Japończyków wygląda jeszcze lepiej.

Nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących daty premiery, ale pozycja wciąż ma zadebiutować pod koniec 2017 roku. Możemy w tej sytuacji faktycznie sądzić, że deweloperzy nie zawiodą i zaoferują nam piękne święta.

Pewną ciekawostką jest fakt, że reżyser Kingdo Hearts III – Tetsuya Nomura – przygotował jedną z postaci do Xenoblade Chronicles X. Jak widać deweloperzy z Kraju Kwitnącej Wiśni bardzo chętnie się wspierają i biorą udział w swoich projektach.

Tagi: e3 2017 monolith soft xenoblade chronicles 2