Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2017 15:59
MatterFall
655V

MatterFall powróciło. Gameplay, screeny i szczegóły z produkcji autorów Resogun

Housemarque szykuje się teraz na wielką premierę Nex Machina, ale autorzy jednocześnie pracowali nad innym tytułem. Poznajcie najważniejsze informacje oraz zerknijcie na MatterFall, ponieważ gra jeszcze w tym roku wskoczy na sprzęt Sony.

Pierwsza prezentacja MatterFall odbyła się w 2015 roku. Autorzy zapowiedzieli nowy tytuł, na który musieliśmy jednak długo czekać. Na szczęście najnowsze materiały pokazują, że Finowie ponownie nie zmieniają koncepcji i chcą nam zaoferować efektowną rozgrywkę.

E3 2017 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

MatterFall to shooter 2,5D przepełniony akcją, w której gracze wcielają się w bohatera korzystającego ze specjalnej broni. To właśnie ta giwera pozwoli zmieniać rzeczywistość, tworzyć bariery, a zarazem pomoże rozwiązywać zagadki logiczne.

Przez długi czas nie otrzymywaliśmy poważniejszych informacji o pozycji, a MatterFall zadebiutuje już 15 sierpnia. Gra aktualnie zmierza wyłącznie na sprzęt Sony i akurat w tym wypadku nie powinniśmy liczyć na premierę przykładowo na komputerach osobistych. W pracy nad tytułem zaangażowany był również wewnętrzny zespół japońskiej korporacji.

Pozycja wygląda bardzo przyzwoicie i fani gatunku powinni pamiętać o premierze. Pewnie w okolicach sierpnia otrzymamy jeszcze wiele fragmentów rozgrywki, które pozwolą nam się przygotować na ekscytującą zabawę.   

Materiał: MatterFall gameplay trailer

Tagi: data premiery e3 2017 gameplay housemarque matterfall screeny zwiastun

Nie przegap