Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2017 00:45
Call of Duty: WWII. Gameplay z wielkiej, sieciowej wojny!
7721V

Call of Duty: WWII. Nowe screeny i gameplay!

Wielka wojna na konferencji Sony! Activision nadal współpracuje z Japończykami i to właśnie z tego powodu dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki z Call of Duty: WWII. Produkcja Sledgehammer Games wygląda świetnie.

Można odnieść wrażenie, że Sledgehammer Games wstrzeliło się ze swoją produkcją w idealny moment. Gracze mają dość wszystkich futurystycznych strzelanek, laserów, skakania po ścianach i innych nienaturalnych akcji. Teraz czas na „starą szkołę”.

Destiny 2. Ujawniono framerate na Xbox One X. Premiera na PC zaraz po konsolach

I to właśnie tekstem „stara szkoła” jest reklamowana najnowsza odsłona Call of Duty. Deweloperzy nie żartowali zapowiadając powrót do pierwszych części serii, ponieważ w WWII nie znajdziemy super mocarnych egzoszkieletów, czy też nie wykorzystamy do pomocy dronów. Tutaj liczą się nasze czyste umiejętności.

Twórcy wielokrotnie powtarzali, że bardzo istotny jest dla nich realizm. Z tego powodu przedstawiciele Sledgehammer Games odbyli kilka dalekich podróży, zwiedzili Europę, rozmawiali z tysiącami weteranów, zapoznawali się z materiałami zawartymi w specjalistycznych książkach. Zdaniem studia tylko w taki sposób można zaprezentować odpowiedni poziom produkcji i potraktować wojnę z należytym szacunkiem.

Tytuł wygląda w zasadzie tak jak mogliśmy sobie wyobrazić. Twórcy nie zmarnowali ostatnich miesięcy i przygotowali naprawdę świetnie wyglądającą produkcję! Warto na pewno zwrócić uwagę na szczegóły miejscówek, strzały, czy też bronie!

25 sierpnia wystartuje prywatna beta na PlayStation 4.

Tagi: Activision Call of Duty: WWII e3 2017 Sledgehammer Games