Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2017 04:49
God of War. Data premiery i wyśmienity gameplay z Kratosem w roli głównej
5943V

God of War dopiero w 2018 roku. Wyśmienity gameplay z Kratosem w roli głównej

Kratos powrócił w pięknym stylu. Po 12 miesiącach oczekiwania na nowy materiał, Santa Monica Studios zaoferowało graczom prawdziwą jazdę bez trzymanki, na której „ulubieniec publiczności” ponownie miażdży potwory.

Od wielu miesięcy czekaliśmy na ten dzień. Santa Monica Studios w końcu zaprezentowało świeży fragment rozgrywki, na którym możemy ponownie spojrzeć na dorosłego Kratosa, jego młodego syna oraz piękny świat.

Konferencja Sony E3 2017. Podsumowanie, opinie redakcji, sonda!

Studio odpowiedzialne za markę God of War zaryzykowało. Trudno mi inaczej nazwać sytuację, w której deweloperzy wrzucają jednego z największych herosów PlayStation w zupełnie nowy świat, dorzucają mu do nogi synalka i stawiają na bardziej otwartą rozgrywkę.

Twórcy mimo wszystko nie ukrywają ewolucji. Najnowsza pozycja Santa Monica Studios to początek nowej serii, w której narracja odgrywa znacznie większą rolę niż w poprzednich odsłonach. Teraz nie będziemy tylko zabijać, wyrywać kończyny i rozszarpywać przeciwników. Istotnym elementem God of War będzie fabuła, która ma zaprezentować trudną rolę głównego bohatera.

Kratos nie jest już tylko i wyłącznie zabójcą. To ojciec, człowiek, który musi pokazać swojemu synowi jak może poradzić sobie z największymi niebezpieczeństwami. Będzie to bez wątpienia ciekawe doświadczenie dla graczy-fanów.

Na imprezie zobaczyliśmy efektowny zwiastun, na którym Kratos uczy swojego syna walki. Główny bohater serii mierzy się z kolejnymi bestiami, dynamicznie eliminuje przeciwników, a całość wygląda po prostu fenomenalnie. Protagonista znajduje się w zupełnie nowym środowisku i nie jest to dla niego łatwa przeprawa… Bohater ma już swoje lata.

Gra zadebiutuje dopiero na początku 2018 roku… Potwierdzają się w ten sposób plotki o marcu 2018 roku. Sony zawsze w tym miesiącu wrzuca na rynek mocną, ekskluzywną produkcję.

Tagi: data premiery gameplay god of war Santa Monica Studio