SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2017 22:34
South Park: The Fractured But Whole. Gameplay, superbohaterzy i pierdzące ataki
2304V

South Park: The Fractured But Whole. Zwiastun, screeny, superbohaterowie i pierdzące ataki

W połowie maja otrzymaliśmy kolejny zwiastun South Park: The Fractured But Whole, który jednocześnie potwierdził datę premiery. Teraz możemy ponownie spojrzeć na grę, ale Ubisoft tym razem przedstawia czystą rozgrywkę. 

Wielka zapowiedź South Park: The Fractured But Whole odbyła się na E3 w 2015 roku. Gra miała trafić na półki sklepowe po zaledwie kilku miesiącach, ale następnie rozpoczął się smutny czas przekładania premier.

E3 2017 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Dzisiaj na szczęście wiemy, że South Park: The Fractured But Whole zadebiutuje 17 października. Francuzi obiecują, że jest to faktycznie ostateczna data i sympatycy uniwersum mogą szykować się na kolejną zwariowaną przygodę.

Ekipa z South Parka tym razem bawi się w superbohaterów. To właśnie z tego powodu „nowy dzieciak” może na początku historii wybrać jedną z mocy i wcielić się w między innymi „najszybszego dzieciaka w South Park”.

Pod względem rozgrywki otrzymamy zabawę bliźniaczo podobną do tej z Kijek Prawdy – będziemy eksplorować miasto, rozwiązywać zadania, czasami weźmiemy udział w sekwencjach QTE, a walka odbywa się w turach. Zmagania zostały jednak znacząco zmienione, ponieważ teraz bohaterowie podróżują po polach.

Tagi: e3 2017 gameplay South Park: Fractured but Whole Ubisoft