SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2017 16:23
Wiedźmin 3: Dziki Gon w 4K. CD Projekt RED pracuje nad aktualizacjami dla Xbox One X i PlayStation 4 Pro
4670V

Wiedźmin 3: Dziki Gon w 4K. CD Projekt RED pracuje nad aktualizacjami dla Xbox One X i PlayStation 4 Pro

Mam świetną wiadomość dla graczy, którzy wciąż rozkoszują się pięknymi widokami w Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED potwierdził przygotowanie stosownych aktualizacji, dzięki którym gra będzie „lepsza” na Xbox One X i PlayStation 4 Pro.

Wczoraj Microsoft przedstawił wstępną listę gier, które zostaną ulepszone na premierę Xboksa One X. W zestawieniu pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon i była to dla wielu spora niespodzianka.

Xbox One X. Reklama z pełną listą gier wspierających tryb 4K!

Przy okazji premiery PlayStation 4 Pro twórcy growych przygód Wiedźmina potwierdzili, że pracują teraz wyłącznie nad Gwintem oraz Cyberpunk 2077 i nie zamierzają tracić czasu na ulepszenie trzeciego Wiedźmina.

Sytuacja zmieniła się wczoraj. Microsoft potwierdził stosowną aktualizację, więc CD Projekt RED musiał wytłumaczyć sytuację – Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie również „lepszy” na PlayStation 4 Pro, a deweloperzy pracują nad stosownymi łatkami.

Co zostanie usprawnione? Przekonamy się już wkrótce, ale standardowo możemy liczyć na podbicie rozdzielczości, czy też wykorzystanie dodatkowej mocy na okiełznanie spadków płynności animacji.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-12-the-witcher-3-wild-hunt-will-get-ps4-pro-xbox-one-x-patch

Tagi: cd projekt red playstation 4 pro wiedźmin 3: dziki gon xbox one x