Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.06.2017 23:56
Dragon Ball Fighter Z. Na taką bijatykę czekaliśmy od lat!
5846V

Dragon Ball Fighter Z. Na taką bijatykę czekaliśmy od lat!

Tak! Microsoft tak jak obiecał, tak robi. Kolejną grą zaprezentowaną u Zielonych jest najnowsza odsłona Dragon Ball o podtytule Fighter Z.

Nie ma co ukrywać, że Dragon Balle w pełnym 3D nie były grami najwyższej jakości, dlatego też tym bardziej cieszy nas, ze kolejną bijatykę z serii przygotowuje Arc Systems, które to odpowiedzialne jest za takie hity jak chociażby Guilty Gear.

Dragon Ball otrzyma kolejną grę. Bijatyka z zespołowymi walkami od specjalistów

Efektowny zwiastun pokazał nam walki 3 na 3, sporą gamę zawodników i mnóstwo kultowych miejscówek, które fani sagi znają i kochają. Premiera już na początku 2018 roku!

[Aktualizacja #1]

Autorzy ujawnili pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej bijatyki. Przede wszystkim jedną z najciekawszych nowości w serii będą walki 3 vs 3, które pozwolą nam na wymasterowanie wspólnego stylu walki dla trzech postaci na raz, co znacznie wzbogaci mechanikę zabawy.

Dodatkowo całość otrzyma grafikę w stylu oryginalnego anime najwyższej klasy, która osiągnie rozdzielczość nawet do 4K na PS4 Pro i Xbox One X. Gra ma być również bardzo płynna i nie schodzić poniżej 60 klatek na żadnym sprzęcie, a przy tym oferować efekciarskie combosy.

Oto krótka lista ujawnionych zawodników:

  • Goku
  • Vegeta
  • Gohan
  • Cell
  • Frieza
  • Majin Buu

Tagi: arc systems dragon ball Dragon Ball Z

Nie przegap