SKLEP
Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 11.06.2017 10:16
Kingdom Hearts III. Sora, Goofy i Donald na nowym zwiastunie
680V

Kingdom Hearts III. Sora, Goofy i Donald na nowym zwiastunie

Square Enix postanowiło uraczyć nas kolejnym zwiastunem Kingdom Hearts III. Wciąż nie znamy  niestety dokładnej daty premiery gry, ale każdy materiał z rozgrywki przynosi nieco ukojenia stęsknionym fanom.

Trailer zadebiutował wczoraj podczas odbywającego się w Los Angeles "Kingdom Hearts Orchestra World Tour". Na szczęście Square Enix nie pokpiło tematu i postanowiło opublikować go też w Sieci. Jak widać, nie trzeba napompowanych korporacyjną gadką konferencji, żeby podgrzać serca graczy. Tak EA, piję do wczorajszego eventu Play, na którym prawie przyciąłem komara.

EA Play E3 2017. Podsumowanie konferencji, opinie redakcji, sonda!

Nowy zwiastun Kingdom Hearts III to zlepek scen z poszczególnych światów Disneya (m.ni. Maleficent) i ujęcia z klepania bossów przez Sorę, Goofiego i Donalda. Niby zupełnie nie moja para kaloszy, ale muszę przyznać, że w tym misz-maszu japońskości ze światem Disneya jest coś czarującego. Nostalgiczny powrót do kochanych w dzieciństwie postaci? Posmak niesamowitych przygód w fantastycznych światach? Nie mam zielonego pojęcia, ale może i ja zostanę fanem? Kto wie.

Tagi: kingdom hearts iii square enix