Madden NFL 18. Amerykański futbol z filmowym trybem fabularnym

Gry
1350V
Madden NFL 18. Amerykański futbol z filmowym trybem fabularnym
Maciej Klimaszewski | 10.06.2017, 21:18

A to ci niespodzianka, Electronic Arts zapowiedziało Madden NFL 18. Zanim jednak machnięcie ręką i zlejecie kolejną część tasiemca o NFL, warto na chwilę się zatrzymać i kliknąć w rozwinięcie. Po raz pierwszy w obrębie marki pojawi się tryb fabularny.

Niby nic nowego w kontekście gier sportowych, ale tutaj prezentuje się on nader ciekawie. Krótka zajawka na samym początku konferencji EA Play skupiła się w całości na fabularnym, maksymalnie filmowym trybie Madden NFL 18. Amerykański dramat z rzucającymi się na siebie mięśniakami w tle? Proszę bardzo.

Podsumowanie EA Play 2017

I nie ma tu ani krzty przesady w słowie "dramat", bowiem pierwszy teaser Madden NFL 18 aż kipi od hollywoodzkiego podejścia do tematu. Młody, pełen gniewu i ambicji chłopaczyna, wielka kariera w perspektywie oraz postać ojca mentora, którego - uwaga - najprawdopodobniej zagra znany z serialu House of Cards aktor Mahershala Ali. Lub też jak kto woli "ten murzyn, który grał murzyna w HoC", jak to poetycko ujął składający PE Romek. Podobieństwo jest uderzające.

Najpewniej dostaniemy też uaktualnione składy, poprawioną mechanikę gry i kilka szlifów w kontekście czysto technicznym. 

Źródło: własne

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper