Battlefield 1: W imię cara. Wstępna data premiery, nocne mapy i zwiastun

Gry
3061V
Battlefield 1: W imię cara. Wstępna data premiery, nocne mapy i zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 10.06.2017, 21:13

DICE nie zapomina o ubiegłorocznym hicie. Studio wciąż rozwija i rozszerza Battlefield 1, a najnowszy dodatek zaprowadzi graczy w samo serce Rosji. Poznajcie szczegóły „W imię cara”.

Twórcy ze Szwecji już kilka miesięcy temu potwierdzili podstawowe informacje o rozszerzeniach do Battlefield 1. Deweloperzy za każdym razem wprowadzą do gry nową frakcję, wrzucą kolejne mapy oraz pozwolą śmiałkom zapoznać się z świeżymi zabawkami.

E3 2017. Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Szykuje się mroźna rozgrywka w Battlefield 1. Gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w Operacji Albion, zawalczą w wąwozach Przełęczy Łupkowskiej i sprawdzą swoje zdolności podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji.

Wśród nowości, W imię cara zaoferuje również zupełnie nowego Behemota, wprowadzi do tytułu nowe uzbrojenie oraz gadżety, a także kolejne pojazdy.

Twórcy na wydarzeniu potwierdzili, że DLC wprowadzi do gry osiem nowych map, a jednocześnie latem na rynku zadebiutują nocne miejscówki. Battlefield 1: W imię cara trafi do graczy we wrześniu. Istotnym elementem dodatku będą kobiety.

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper