Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2017 09:12
Microsoft rozsyła redakcjom skorpiony. Dłuższa konferencja E3 2017
5066V

Microsoft rozsyła redakcjom skorpiony. Dłuższa konferencja E3 2017

Microsoft poukrywał w reklamach Project Scorpio komunikaty, które z jednej strony nabijają się z PlayStation 4 Pro, a z drugiej prawdopodobnie zwiastują datę premiery nowej konsoli. Firma podgrzewa jeszcze atmosferę przed targami E3 2017, rozsyłając do redakcji z całego świata... prawdziwe skorpiony.

Odpakowując przesyłkę od Microsoftu, którą otrzymało już kilka amerykańskich branżowych redakcji, można doznać szoku, szczególnie jeśli ktoś ma fobię na pajęczaki. Po otwarciu paczki okazuje się, że znajdują się w niej lizaki... z zatopionym w środku martwym skorpionem. Kto by skonsumował takie obrzydlistwo? I co na to Sanepid?! ;)

E3 2017. Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

W galerii znajdziecie taki smakołyk, który otrzymała redakcja Gamersyde. Akcja marketingowa Microsoftu ma oczywiście związek z konferencją prasową firmy, która odbędzie się już w niedzielę, 11 czerwca, o godz. 23:00 (czasu polskiego). W trakcie tego wystąpienia gigant z Redmond ma ujawnić wszystkie szczegóły związane z nową konsolą Project Scorpio. Na konferencji pojawi się też pierwszy gameplay z gier odpalonych na tym hardwarze.

Phil Spencer umieścił na Twitterze komunikat, że konferencja prasowa Microsoftu będzie prawdopodobnie dłuższa od "tradycyjnych 90 minut". Z pewnością ma to związek z ujawnianiem Project Scorpio. To będzie wyjątkowo ciekawy koniec tygodnia!

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/6fzzul/microsoft_france_sent_this_to_our_editor_in_chief/

Tagi: e3 2017 humor Microsoft project scorpio scorpio xbox one