Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2017 12:49
Xbox One S 500GB Konsole - Forza Horizon 3 Bundle
6298V

Xbox One S + Forza Horizon 3 za 765 zł

Takiej oferty jeszcze nie było. Xbox One S możecie bez najmniejszego problemu nabyć za cenę… Edycji kolekcjonerskiej nowej produkcji. A w dodatku zainteresowani zgarną jedną z najlepszych gier wyścigowych ostatnich miesięcy. Szok!

Za tydzień o tej porze pewnie wielu z Was będzie odliczać dni do premiery Project Scorpio. Nowa konsola Amerykanów zostanie ujawniona w niedzielę, jednak nie możemy zapomnieć, że urządzenie będzie w pełni kompatybilne z Xboksem One i Xboksem One S.

Project Scorpio Xbox Developer Kit bez tajemnic. Microsoft przedstawia wersję dla twórców gier

Właśnie z tego powodu niektórzy z Was mogą jeszcze uśmiechnąć się szeroko do „starszych” sprzętów. Gdy dodatkowo urządzenie kupimy za 765 zł z Forza Horizon 3, to naprawdę trudno już szukać lepszej oferty.

Taką propozycję wystosował właśnie niemiecki Amazon – przy składaniu zamówienia musicie dodać kod „LATO17”, dzięki któremu ostateczna cena wyniesie 765 zł…  A sprzęt do klientów zostanie wysłany za darmo.

W sumie mogliśmy się spodziewać, że ceny Xboksa One S spadną w okolicach prezentacji Project Scorpio, ale 765 zł? To naprawdę wyśmienita oferta.

[Aktualizacja]

  • Niestety, promocja została zakończona

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft promocja xbox one s

Nie przegap