Bloodborne 2 jednak na E3? Gracze wierzą w nadejście krwawej produkcji

News
2023V
Bloodborne 2 jednak na E3? Gracze wierzą w nadejście krwawej produkcji
Wojciech Gruszczyk | 31.05.2017, 21:30

Od dobrych kilku godzin masakrujecie moją skrzynkę niczym wielkie bestie chudego bohatera w Bloodborne. Zasypujecie mnie jednym zdjęciem, które pobudziło do życia wiele demonów drzemiących w Waszych sercach. Wy naprawdę pragniecie tego Bloodborne 2, co nie? 

 „GRUCHA BLOODBORNE 2!!!!!”, „Widziałeś to???????”, „DAWAJ NEWSA!”, „TA A O MICROSOFCIE TO BYŚ NAPISAŁ!” – to tylko część wiadomości, które otrzymuje od Was od dobrych kilku godzin… A wszystko przez jedno, małe i w sumie dość śmierdzące zdjęcie.

Phantom Wail to nowa marka From Software? Gra ma trafić wyłącznie na PlayStation 4

Nadal nie jestem pewien, czy Bloodborne 2 nadchodzi. Starałem się dowiedzieć, podpytałem kilku znajomych dziennikarzy, ale nikt tak naprawdę nie potrafi powiedzieć, czy From Software przyjedzie do Los Angeles z „Krwią”.

Jeśli wierzyć przyjaciołom z Monachium, to From Software przylatuje na E3, ale trudno powiedzieć, czy studio pojawi się przykładowo na prezentacji Sony lub Microsoftu z prezentacją nowej gry.

W Sieci pojawiła się poniższa grafika, która ma niby prezentować pierwszy ekran z Bloodborne 2. Wierzycie w to? Ja mam pewne obawy, ale w sumie From Software już w ubiegłych latach pokazało, że ma małe problemy z dowiezieniem tajemnic na imprezy.

Mimo wszystko… Napisaliście, ja sprawdziłem i napisałem. Szczerze? Płakałbym ze szczęścia, gdyby Hidetaka Miyazaki pojawił się na scenie… A i z tego miejsca na pewno warto wspomnieć – już dzisiaj rozdzieliliśmy prace na tegoroczny E3, będziemy na każdej konferencji, przygotujemy tonę informacji, podsumowań i innych przyjemności. Bądźcie z nami!  

Bloodborne 2 logo

Źródło: własne

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych