Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2017 14:35
Phantom Wail nową marką From Software
4093V

Phantom Wail to nowa marka From Software? Gra ma trafić wyłącznie na PlayStation 4

From Software pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami. Japończycy odstawili na boczny tor markę Dark Souls, ale możemy mieć pewność, że studio nie zrezygnuje z wymagających walk. Według najnowszej plotki, Hidetaka Miyazaki ma przygotowywać zupełnie nową markę, która zostanie ujawniona już wkrótce.

Na wstępie zaznaczam, że nie jest to potwierdzona wiadomość, ale przed samymi targami często pojawiają się takie plotki. Według najnowszych doniesień, już na tegorocznym E3 zobaczymy nową produkcję From Software.

Bloodborne doczeka się niesamowicie pięknej i drogiej figurki

Japończycy mają pracować nad projektem nazwanym „Phantom Wail”, który ma w wielu miejscach przypominać gatunek „Souls-like”. Wydarzenia podobno zostały tym razem umiejscowione w stylistyce przypominające antycznych Azteków, Majów, czy też różne plemiona.

Gra ma zaoferować nacisk na walkę związane z technikami i „stylami”, a podczas rywalizacji wykorzystamy tradycyjną broń wręcz, jednak tym razem nie zastosowano systemu opartego wyłącznie na broniach – ruchy broni są przestarzałe.

Phantom Wail ma powstawać przy współpracy Sony i zdaniem informatora na tegorocznym E3 nie zobaczymy Bloodborne 2. From Software skupia się teraz na nowym IP, które ma trafić wyłącznie na PlayStation 4.

Prezentacja według plotki – na tegorocznym E3.  

Źródło: https://www.reddit.com/r/TwoBestFriendsPlay/comments/6dne57/rumor_no_bloodborne_ii_at_e3_2017_from_software/

Tagi: e3 2017 From Software phantom wail plotka sony