Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 18:13
Nekromanta z Diablo III: Rise of the Necromancer
1243V

Diablo III: Rise of the Necromancer. Klimatyczny zwiastun zapowiada powrót nekromanty

Blizzard przygotowuje się do wielkiej premiery Diablo III: Rise of the Necromancer i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na klimatyczny zwiastun prezentujący starą-nową postać. Nekromanta wkrótce rozpocznie walkę z kolejnymi bestiami.  

Blizzard wciąż nie zapowiedział Diablo IV. Studio zdecydowało się na przygotowanie dodatkowej postaci do Diablo III i wybór padł na nekromantę. Tę klasę poznaliśmy dobrze w przypadku poprzednich odsłon serii.

Konkretny gameplay Diablo III: Rise of the Necromancer

W Diablo III: Rise of the Necromancer bez najmniejszego problemu wcielimy się w nekromantę lub nekromantkę i właśnie z tego powodu powstały dwa zwiastuny. Autorzy w tak prosty sposób podkreślają, że teraz nawet kobieta będzie wskrzeszać trupy i przywoływać golemy.

Pojawienie się tego materiału jest dość… Zaskakujące. Mogliśmy się spodziewać, że Blizzard odpali taką rakietę podczas imprezy w Los Angeles. W dodatku studio nadal nie potwierdziło daty premiery rozszerzenia.

Bardzo możliwe, że wszystkie konkrety zostaną ujawnione jeszcze przed E3. Deweloperzy wciąż nie potwierdzili ceny DLC oraz kolejnych planów związanych z uniwersum Diablo. Sympatycy wciąż mają nadzieję, że studio małymi krokami przygotowuje już „Czwórkę”, która zostanie ujawniona w najbliższych miesiącach.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard diablo iii: rise of the necromancer trailer zwiastun