Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 14:34
PokéLand kolejną grą na urządzenia mobilne
756V

PokéLand kolejną grą na urządzenia mobilne. Jest pierwszy gameplay

The Pokemon Company nie marnuje okazji do inwazji. Firma zapowiedziała kolejną produkcję z serii Pokemon, która trafi na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Na dobry początek otrzymaliśmy krótki fragment rozgrywki. 

PokéLand to najnowsza produkcja z serii Pokemon, która trafi na smartfony oraz tablety. Aktualnie tytuł znajduje się w fazie testów alpha, ale premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. Aktualnie 10000 Japończyków sprawdza tytuł.

Pokémon: Magikarp Jump to darmowa gra na iOS oraz Android. Zagrajcie już dziś

Gra wciąż nie została oficjalnie zaprezentowana, ale przeciek pozwala przygotować się na tytuł przypominający Pokemon Rumble. W PokéLand każdy gracz będzie kontrolował stworka, biegał po arenach i atakował napotkanych przeciwników.

Autorzy ponownie nie przygotowują pozycji dla wymagających fanów Pokemonów, bo produkcja zaoferuje między innymi automatyczny bieg i samoczynne zbieranie przedmiotów… Naszym zadaniem będzie tylko „klikanie” w oponentów.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy PokéLand odniesie sukces, ale możemy śmiało przypuszczać, że to nie koniec „inwazji”. The Pokemon Company zamierza stale dostarczać nowe produkty dla graczy na urządzenia mobilne.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: android ios pokeland the pokemon company