Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 14:01
Pokémon: Magikarp Jump to darmowa gra na iOS oraz Android
1420V

Pokémon: Magikarp Jump to darmowa gra na iOS oraz Android. Zagrajcie już dziś

The Pokemon Company zaskoczyło publikując zupełnie nową grę w sklepie iOS oraz Google Play. Pokémon: Magikarp Jump pozwoli zainteresowanym trenować ikoniczną rybę, a rozgrywka ma sprawić, że pozycją zainteresuje się bardzo szerokie grono odbiorców.

Pokémon: Magikarp Jump to produkcja studia The Pokemon Company przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych posiadających system Android lub iOS. W grze zadaniem gracza jest trenowanie tytułowego Pokemona.

Pokemon Ruby ukończone Magikarpem. Zajęło to zaledwie 6 lat

Świat w ubiegłym roku oszalał na punkcie Pokemon GO. Tytuł zachęcił The Pokemon Company do przygotowywania nowych produkcji na urządzenia mobilne i właśnie z tego powodu powstał Pokémon: Magikarp Jump.

Głównym bohaterem pozycji jest tytułowy Magikarp, którego gracz musi karmić, trenować, a następnie wystawiać do walki. Nie możecie w tym wypadku liczyć na ekscytujące pojedynki, ponieważ stworki konkurują za pomocą… Skoków.

Studio zdecydowało się przygotować uroczą i zarazem prostą pozycję, która ma zachęcić do klikania bardzo szerokie grono odbiorców. Pozycja jest darmowa, ale jednocześnie obładowana małymi transakcjami – w grze można nabyć przedmioty od 4,99 zł do 164,99 zł.

Mimo wszystko Pokémon: Magikarp Jump zbiera aktualnie pozytywne opinie. Jeśli chcecie sprawdzić grę, to pliki (94,5mb) możecie pobrać za pomocą poniższych odnośników:

Materiał: Jump into Action with Magikarp Jump!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: android ios pokémon: magikarp jump the pokemon company