Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 31.05.2017 09:03
Prey. Świeża łatka dorzuca wsparcie dla PlayStation 4 Pro
921V

Prey. Świeża łatka dorzuca wsparcie dla PlayStation 4 Pro

Znakomicie przyjęte Prey doczekało się pierwszego patch. Ten nie tylko naprawia kilka błędów w grze, które wyszły w praniu od chwili premiery, ale także oferuje wsparcie dla dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro.

Arkane Studios udało się zmontować naprawdę nietuzinkowy misz-masz FPS-a z przygodówką akcji. Prey docenili tak recenzenci (w tym Wojtas na portalu), jak i sami gracze, którzy w internecie rozpływali się nad dojrzałą fabułą i ciekawym gameplayem. Jedna z najmocniejszych pozycji tego roku, jak w mordę strzelił.

Prey 2 od Human Head mógł odnieść olbrzymi sukces. Twórcy zdradzają szczegóły gry

Udostępniona przez dewelopera łatka w wersji 1.04 to standardowe poprawki dla wersji na wszystkie platformy. Wśród nich znajdziemy głównie poprawki pod względem ciągów przyczynowo-skutkowych misji i kilka szlifów wśród elementów interfejsu. Tak tak, żeby grało się lepiej bez konieczności wczytywania poprzedniego checkpointu, bo nagle łańcuszek wydarzeń zostaje przerwany.

Najciekawszym elementem patcha do Prey jest jednak wsparcie dla dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro. Posiadacze Prosiaka mogą cieszyć się od teraz m.in. wyższą jakością cieni, bardziej dopasionymi teksturami, filtrowaniem anizotropowym x16 (wcześniej x4) i większą ilością efektów cząsteczkowych.

Pełną listę zmian znaleźć możecie tutaj.

Recenzja Prey w najnowszym numerze PSX Extreme. Od dzisiaj w kioskach!

Tagi: arkane studios Bethesda patch playstation 4 pro prey