Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 19:57
Ghost Recon: Wildlands Fallen Ghosts zwiastun dodatku
925V

Ghost Recon: Wildlands Fallen Ghosts zaprezentowane na zwiastunie. Duchy mają nowego wroga

Dzisiaj pierwsi gracze zapoznają się z zupełnie nową historią z Ghost Recon: Wildlands. Ubisoft przygotował kolejne przyjemności w słonecznej Boliwii, a atrakcje zostały zapowiedziane nowym zwiastunem.

Francuzi przygotowują się do prezentacji wielkich, nowych produkcji, ale jednocześnie przedstawiciele korporacji nie zapominają o już wydanych grach. Właśnie z tego powodu dzisiaj na serwerach wylądował Fallen Ghosts.

Far Cry 5 uderza w Amerykanów, więc powstała petycja. Gracze chcą usunięcia gry lub zmian

Drugie rozszerzenie do Ghost Recon: Wildlands bezpośrednio kontynuuje główny wątek, jednak tym razem gracze nie będą mogli w spokoju eliminować kolejnych celów, ponieważ tym razem to „Duchy” są zwierzyną.

W DLC gracze wcielą się w bohaterów na 30 poziomie doświadczenia i ich zadaniem będzie wydostanie się z boliwijskiego piekła. Zamiast ratować ostatnich Amerykanów znajdujących się na terenie państwa, śmiałkowie muszą martwić się o swoją skórę.

Odkryj Fallen Ghosts, nasze drugie DLC, które pojawi się 6 czerwca z tygodniowym wczesnym dostępem dla posiadaczy Przepustki Sezonowej (30 maja). Po tym, jak wasz helikopter został zestrzelony podczas misji ewakuacyjnej, Twój oddział będzie zmuszony do adaptacji do nowych warunków, kiedy polować na Was będzie elitarna grupa bezwzględnych najemników. Odkryj nowe archetypy wrogów, bronie i bossów. 

Zwiastun w prosty sposób pokazuje nadciągające atrakcje. Wyszkolona i bezwzględna grupa najemników została wysłana na polowanie.

Materiał: Ghost Recon Wildlands - Zwiastun Fallen Ghosts

Źródło: YouTube.com

Tagi: dlc dodatek ghost recon: wildlands trailer Ubisoft zwiastun