Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 30.05.2017 12:10
Sony aktualizuje firmware PlayStation 4 do wersji 4.70
6415V

Sony aktualizuje firmware PlayStation 4 do wersji 4.70

Sony po cichu udostępniło aktualizację oprogramowania PlayStation 4 do wersji 4.70. I nikogo nie powinny tu dziwić brak jakichkolwiek zapowiedzi ze strony Japończyków - po raz kolejny dostajemy zaledwie kosmetyczny update.

Zajmująca trochę ponad 300 MB aktualizacja nie wnosi nic nowego, jeżeli chodzi o funkcjonalność PlayStation 4. Po raz kolejny mamy do czynienia z poprawkami dotyczącymi wydajności i działania systemu. Wszyscy to znamy, nikt tego nie kocha.

PlayStation 3 kończy swój piękny żywot

Oczywiście nie mam nic przeciwko poprawianiu stabilności systemu, co to to nie, ale dużo większe emocje wywołuje zawsze wprowadzenie jakiegoś typu nowej funkcjonalności. Tak jak to np. robi ustawicznie Microsoft w przypadku Xboksa One. Co by nie mówić, ekipa z Redmond słucha fanów i co rusz wrzuca nowe rozwiązania do bazującego na kafelkach dashboardu. 

Nic tam, czekamy dalej do mającej pojawić się na wakacjach aktualizacji firmware'u PlayStation 4 do wersji 5.0. Prawdopodobnie wtedy Sony zaproponuje nam kilka nowych rozwiązań. Albo i nie, ale bądźmy dobrej myśli.

UPDATE

Prawdopodobnie łatka zawiera w sobie także poprawki w zakresie bezpieczeństwa systemu.

Tagi: firmware PlayStation 4 sony