Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2017 13:33
Rajdówki z DiRT 4
1093V

DiRT 4 z polskim pilotem. Zawodowi kierowcy dzielą się wrażeniami z produkcji

Najnowsza produkcja Codemasters pierwszy raz w historii otrzyma polskiego pilota. Dzisiaj możemy zapoznać się z próbką głosów „pomocnika”, a jednocześnie swoimi wrażeniami z gry dzielą się zawodowi kierowcy.

 „Mistrzowie Kodu” ponownie wrzucą graczy w szybkie rajdówki. DiRT 4 zadebiutuje na rynku 9 czerwca, więc możemy śmiało powiedzieć, że akcja promocyjna gry znajduje się na „ostatniej prostej”.

Recenzja DiRT 4

DiRT powróci do Polski w świetnej formie. O grę dba Techland, który od niedawna zajmuje się główną marką serii, ale rodzimy wydawca postanowił już na sam początek zainwestować sporo gotówki w produkcję oraz akcję promocyjną.

Właśnie z tego powodu w tytule pojawi się polski pilot, który poprowadzi graczy przez wszystkie odcinki. Na pierwszym filmie możecie właśnie usłyszeć próbkę głosu, a jednocześnie zawodowi kierowcy dzielą się swoimi wrażeniami.

Na drugim materiale Jakub Brzeziński, Tomasz Kuchar, Klaudia Podkalicka i Jakub Przygoński opowiadają o samym tytule. Wydawca pozwala również spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

W DiRT 4 pojawi się między innymi ponad 50 samochodów offroadowych, 5 lokacji rajdowych z milionami dróg (Australia, Hiszpania, Michigan, Szwecja, Walia), rozbudowany tryb kariery, akademia DiRT, tuning, generator własnych tras, joyride, landrush, a nie możemy zapomnieć, że pozycja jest oficjalną grą FIA World Rallycross Championship.

Nasz szczegółowy playtest Dirt 4 oraz wywiad z Jakubem „Colin” Brzezińskim (kierowcą rajdowym, który zaczynał od gry Coln McRae Rally) będziecie mogli przeczytać w najnowszym numerze PSX Extreme. W kioskach od tej środy!

Materiały: DiRT 4 – pilot idealny i grają zawodowcy  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters DiRT 4 dubbing Techland