Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.05.2017 14:49
A tak wygląda przenośna wersja PlayStation 2!
8485V

A tak wygląda przenośna wersja PlayStation 2!

PlayStation 2 to do dziś najlepiej sprzedająca się konsola wszech czasów, której popularności nie przebił nawet Nintendo DS. Teraz po latach od premiery sprzętu fani bawią się w tworzenie jego najróżniejszych modyfikacji.

Dzięki temu na przestrzeni lat powstało wiele wersji kochanej czarnulki, ale ta, którą zaprezentujemy poniżej, jest chyba najciekawsza. 

Top 10 gier z najlepszą grafiką na PS2

Pewien gracz o nicku GmanModz postanowił usprawnić starsze wersje mobilnego PS2 tworzone przez fanów modyfikowania sprzętu i za pomocą zminiaturyzowanych układów oraz przy użyciu druku 3D skonstruował najwygodniejsze i najbardziej praktyczne w zastosowaniu PlayStation 2 Portable.

Zaprezentowany na filmiku projekt to wyłącznie prototyp, aczkolwiek jest on w pełni sprawny. Obudowa wydrukowana w 3D, odpowiednie podzespoły i narzędzia, a także lekka modyfikacja konstrukcji sprawiły, że dzieło GmanModz'a może odtwarzać gry na PS2 odczytywane z pendrive'a, obsługuje oryginalne karty pamięci, a do tego nadaje się do zabrania w podróż nawet w kieszeni. Do prezentacji mocy urządzenia wykorzystano Grand Theft Auto III.

Powiem szczerze, że gdyby Sony wydało taką zabawkę, brałbym na premierę i rzucałbym w nich dolarami jak świr. 

Materiał: Pierwsze współczesne PlayStation 2 Portable

Tagi: