Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.05.2017 13:40
Nintendo Switch dostanie zestaw z Monster Hunter XX. Zobaczcie porównanie graficzne obu wersji
1989V

Nintendo Switch dostanie zestaw z Monster Hunter XX. Zobaczcie porównanie graficzne obu wersji

Sobota była niezwykle udanym dniem dla osób posiadających, bądź planujących zakup, Nintendo Switch, albowiem jedna z najlepszych serii ekskluzywnych dla Big N, trafi niedługo i na ten sprzęt.

Każdy kto choć raz spróbował serii Monster Hunter wie, że nie można przejść obok niej obojętnie, gdyż jej wyjątkowość i jakość wyznaczyły swego czasu nowe trendy w naszej branży. 

Od czasów gdy każda jej kolejna odsłona trafia wyłącznie na zabawki Nintendo, jej popularność skoczyła niesamowicie do góry i stała się pozycją niemalże obowiązkową dla posiadaczy 3DS-ów, Wii U, a w niedalekiej przyszłości także i Switcha.

Zapowiedziana znienacka konwersja Monster Hunter XX z 3DS-ów na NS wprawiła wiele osób w bardzo pozytywny nastrój i stała się kolejną cegiełką nakłaniającą do zakupu najnowszej konsoli Nintendo. Jednakże jak wypadnie ona w porównaniu z wersją oryginalną? Czy Capcom naprawdę się postara usprawnić ją graficznie do standardów mocy Switcha? Zobaczcie to w naszej galerii! 

Poniżej macie zaś pierwszą reklamę gry. Ponadto Japończycy dostaną bardzo ładny zestaw konsoli pomalowanej w barwy serii.

Materiał: Monster Hunter XX - reklama Nintendo Switch

Tagi: Capcom monster hunter nintendo switch monster hunter xx nintendo switch