Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 20:08
ELEX nowy gameplay
1148V

ELEX. Gameplay prezentuje najnowszą wersję gry i tytuł wygląda coraz to lepiej

Twórcy serii Gothic pozytywnie zaskakują. Piranha Bytes ujawniło kilka fragmentów rozgrywki z najnowszej wersji ELEX i gra wygląda naprawdę dobrze. Produkcja może pochwalić się świetną oprawą.

Piranha Bytes przez lata pracowało nad seriami Gothic i Risen. Studio postanowiło odświeżyć swój katalog produkcji i zapowiedziało ELEX. Tytuł na początku nie wyglądał najlepiej, ale z każdą kolejną prezentacją dostrzegamy znaczący progres projektu.

ELEX otrzyma wypakowaną po brzegi edycję kolekcjonerską. Amazon zdradził zestaw

Nie przez przypadek oglądamy dzisiaj świeżutki materiał z ELEX. Twórcy postanowili pochwalić się najnowszą wersją pozycji (maj), która prezentuje się naprawdę dobrze. Na materiale pojawia się kilka scen, w których bohater korzysta z innego sprzętu, a dodatkowo nosi inne pancerze. Za każdym razem tytuł ojców serii Risen może się podobać.

Bez najmniejszego problemu dostrzeżecie tutaj ogromny progres względem fragmentów z przykładowo końcówki ubiegłego roku. Deweloperzy faktycznie nie marnują czasu i pracują nad znaczącym usprawnieniem pozycji.

Wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery ELEX, ale możemy spodziewać się konkretnych szczegółów na zbliżającym się E3. Jest to idealna okazja do ujawnienia konkretów, bo nie możemy zapomnieć, że tytuł ma zadebiutować na rynku w przeciągu następnych siedmiu miesięcy.

Materiał: ELEX - May 2017 Gameplay HD

Źródło: YouTube.com

Tagi: Elex gameplay Piranha Bytes